دانلود Way of the Samurai 3 - بازی راه سامورایی 3| ویکی پدیا فارسی

دانلود Way of the Samurai 3 - بازی راه سامورایی 3

دانلود Way of the Samurai 3 - بازی راه سامورایی 3

دانلود Way of the Samurai 3 - بازی راه سامورایی 3

استودیو گوست‌لایت اینتراکتیو، اعلام کرد که بازی نقش‌آفرینی Way of the Samurai 3 را برای PC و از طریق Steam عرضه کرد. این بازی هم‌اکنون بر روی پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 قابل بازی است. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.بازی Way of the Samurai 3 یکی از بازی‌های نسبتا قدیمی کنسول‌های ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 است که در سال ۲۰۰۸ توسط استودیو Ghostlight Interactive عرضه شد. حال سازندگان پس از گذشت نزدیک به ۸ سال، قصد دارند این اثر را برای رایانه‌های شخصی هم منتشر کنند. Way of the Samurai 3 یک بازی نقش‌آفرینی و اکشن است که گیمر را در نقش یک سامورایی تنها در دوران سنگوکو ژاپن قرار می‌دهد. این بازی یک اثر جهان‌باز است و گیمر در جریان آن به مناطق روستایی، میدان‌های نبرد وسیع، قسمت‌های جنگلی و همچنین شهر آمانا سفر می‌کند و می‌تواند ماجراجویی خود را به نحوی که دوست دارد روایت کند.

داستان بازی به دوران سنگوکو در ژاپن باز می‌گردد زمانی که  فوجیموری شوزِن، ارباب فئودال سرزمین آمانا با سر نگونی لُرد ساکورای، فرمانده ارشد خود، تبدیل به حاکم جدید سرزمین آمانا شده است. با قدرت گرفتن قبلیه فوجیموری و تبدیل شدن این قبیله به نیرویی نو ظهوری در آمانه، فوجیموری به مرور دشمنان داخلی زیادی را پیدا می‌کنند. با افزایش دشمنان، قبلیه فوجیموری نیز بالاجبار با به کار گُماردن بیش از اندازه روستاییان به کشاورزی و همچنین تحمیل مالیات‌های سنگین برای افزایش قدرت نیروی ارتش، تلاش می‌کند تا دامنه‌ی قلمروی خود را حفظ کند. نتیجه‌ی تحمیل این بار سنگین به روستاییان چیزی جز احساس نارضایتی مردم نسبت به قبیله‌ی فوجیموری نیست.

منبع: زومجی

Way of the Samurai 3 Screenshot 1 Way of the Samurai 3 Screenshot 2 Way of the Samurai 3 Screenshot 3 Way of the Samurai 3 Screenshot 4 Way of the Samurai 3 Screenshot 5